OGN copy

Ostrowska Giełda Nieruchomości

ul. Wrocławska 12, 63-400 Ostrów Wlkp.

tel. 62 592 18 13

tel./fax 62 735 68 30

kom. 601 700 413

www.ogn-nieruchomosci.pl

e-mail: ogn.ostrow@wp.pl

Ostrowska Giełda Nieruchomości powstała w Ostrowie Wielkopolskim w 1996 roku. W obecnej siedzibie przy ul. Wrocławskiej 12 działa od roku 2000. Firma OGN jest wiodącą firmą na ostrowskim rynku nieruchomości i od 20 lat i zajmuje się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów.
Działania naszej firmy obejmują transakcje kupna- sprzedaży oraz najmu i wynajmu różnych kategorii nieruchomości mieszkaniowych, lokalowych i gruntowych ( domy, mieszkania,działki, nieruchomości przemysłowe i komercyjne). Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania oraz przekazania przedmiotowej nieruchomości.

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę klientów. Spełniamy wszystkie warunki określone w Ustawie o gospodarce nieruchomościami , bierzemy udział w szkoleniach i stale podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Wielkopolski Południowej. Łączymy w naszej firmie tradycję z nowoczesnością – działania naszych pośredników mające na celu satysfakcję naszych klientów są wspierane przez najnowsze technologie. Nasza strona internetowa współpracuje i publikuje oferty w  największych portalach internetowych : otodom.pl, allegro.pl i wiele innych. Atutem naszej firmy jest bogata, na bieżąco aktualizowana baza nieruchomości położonych zarówno w samym Ostrowie Wielkopolskim , jej okolicach, jak i na terenie całej wielkopolski.
Kompleksowa i fachowa obsługa prawna realizowanych transakcji, pomoc przy wyborze najlepszego kredytu hipotecznego oraz profesjonalizm jest znakiem firmowym Ostrowskiej Giełdy Nieruchomości.
O naszej Skuteczności świadczy wielu zadowolonych klientów, polecających znajomym nasze usługi.

Licencja Zawodowa nr 2386


OGN – jak do nas trafić?

googlemaps_ogn